تجهیزات کارگاهی


ابزار تجهیزات کارگاهی شامل ابزارهایی است که جهت استفاده افراد فنی طراحی شده‌اند.تجهیزات کارگاهی مجموعه‌ای از ابزارها و ماشین‌آلات هستند که برای انجام کارهای مختلف در کارگاه‌ها استفاده می‌شوند. این تجهیزات شامل ابزارهای دستی، جعبه ابزار،مکانیکی خودرو، لوازم روانکاری، حمل بار و جابجایی، لباس و ابزار ایمنی در کار  و غیره می‌باشد.

زیرشاخه ها


 • گیره و پیچ دستی

  گیره و پیچ دستی از ابزارهای پرکاربرد در تمامی کارگاه های نجاری، جوشکاری و تعمیراتی هستند که برای ثابت نگه داشتن قطعه‌ی کار در هنگام انجام عملیات مختلف مونتاژ، برش، فرم دهی و برش کاری، از آنها استفاده می‌شود. گیره دستی یک ابزار دستی است که برای نگهداری قطعات کوچک و متوسط ​​استفاده می شود. این گیره ها به صورت دستی باز و بسته می شوند و به راحتی قابل حمل هستند.

 • لوازم روانکاری

  لوازم روانکاری صنعتی شامل ابزارهایی مانند پمپ‌های گریس و روغن، انواع اسپری ها و ... هستند که برای انتقال و توزیع روانکارها در صنایع مختلف استفاده می‌شوند. 

 • مکانیکی خودرو

  در این قسمت تمامی ابزارآلات مخصوص مکانیکی و عیب یابی خودرو قرار گرفته که هرکدام برای کاربرد خاصی مهندسی و طراحی شده است. از این دسته ابزار ها می توان دستگاه دیاگ، گوشی های عیب یابی، انواع تستر های خودرو، ابزار های تعمیر و تست سیستم تعلیق، ترمز، هدایت و فرمان، سرسیلندر، محفظه احتراق و... را نام برد.

 • نظم دهنده

  کیف،جعبه و قفسه ابزار، این محصولات به منظور نگهداری و حمل ابزارهای مختلف استفاده می‌شوند. کیف ابزار به صورت دستی و یا دوشی قابل حمل است و در آن ابزارهای کوچک و سبک قرار می‌گیرند. جعبه ابزار نیز به صورت مکعب تو خالی، قفسه بندی شده یا کشویی با جنس فلزی، پلاستیکی و ... تولید می‌شود و در آن ابزارهای سنگین‌تر نظیر چکش، انبر، و ... قرار می‌گیرند. قفسه ابزار قابل حمل نیست و نظم دهنده ثابت خانگی یا کارگاهی است و در آن انواع ابزار ها قرار می‌گیرند.

 • حمل بار و جا به جایی

  ابزار حمل بار و جابجایی ابزارهایی هستند که برای حمل و نقل و جابجایی مواد و تجهیزات در کارگاه ها استفاده می شوند. این ابزارها به کارگران کمک می کنند تا کارهای خود را با سرعت و کارایی بیشتری انجام دهند.

 • ایمنی و لباس کار

  ابزار ایمنی و لباس کار ابزار و تجهیزاتی هستند که برای محافظت از کارگران در برابر خطرات ایمنی در محیط کار استفاده می شوند. 

 • موارد مصرفی

 • کارگاه نجاری

فیلترهای فعال