نظم دهنده


کیف،جعبه و قفسه ابزار، این محصولات به منظور نگهداری و حمل ابزارهای مختلف استفاده می‌شوند. کیف ابزار به صورت دستی و یا دوشی قابل حمل است و در آن ابزارهای کوچک و سبک قرار می‌گیرند. جعبه ابزار نیز به صورت مکعب تو خالی، قفسه بندی شده یا کشویی با جنس فلزی، پلاستیکی و ... تولید می‌شود و در آن ابزارهای سنگین‌تر نظیر چکش، انبر، و ... قرار می‌گیرند. قفسه ابزار قابل حمل نیست و نظم دهنده ثابت خانگی یا کارگاهی است و در آن انواع ابزار ها قرار می‌گیرند.

زیرشاخه ها


 • جعبه ابزار

  جعبه ابزار وسیله ای برای نگهداری و سازماندهی ابزار است. جعبه ابزارها در انواع مختلفی موجود هستند، از جمله جعبه ابزار دستی، جعبه ابزار چرخ دار، و جعبه ابزار قفسه ای.

 • کیف ابزار

  کیف ابزار وسیله ای است که برای نگهداری و حمل ابزار استفاده می شود. معمولاً از مواد بادوام مانند برزنت یا چرم ساخته می‌شود و دارای جیب‌ها و محفظه‌های مختلفی برای سازماندهی ابزار است.

  کیف های ابزار دارای اندازه های مختلفی هستند، از کیف های کوچکی که می توانند چند ابزار را در خود جای دهند تا کیسه های بزرگی که می توانند کل مجموعه ابزار را در خود جای دهند. آنها همچنین در سبک های مختلف، از کیف های برزنتی ساده گرفته تا کیف های چرمی پیچیده با محفظه ها و جیب ها برای هر نوع ابزاری عرضه می شوند.

  کیف ابزار: کیف های ابزار برزنتی و بعد از آن کیف های چرمی رایج ترین نوع کیف ابزار هستند. آنها بادوام و مقرون به صرفه هستند، اما به اندازه جعبه ابزار ها مقاوم نیستند.

  کوله پشتی ابزاری: کوله پشتی ابزاری گزینه خوبی برای افرادی است که نیاز به حمل وسایل سبک زیادی دارند. پوشیدن آنها راحت است و دارای محفظه های مختلفی برای سازماندهی ابزارها هستند.

 • ارگانایزر ابزار

  ارگانایزر ابزار وسیله‌ای کاربردی است که برای نظم بخشیدن و سروسامان دادن به خرد و ریزه‌ها و وسایل کوچک از آن استفاده می‌شود. ارگانایزرها از پین و ساچمه و پیچ گرفته تا مته ، سری پیچ گوشتی، قطعات الکترونیک و... را سروسامان می‌بخشند.

 • کابینت ابزار

  کابینت ابزار وسیله ای برای نگهداری و سازماندهی ابزار است. کابینت ابزارها در انواع مختلفی موجود هستند، از جمله کابینت ابزار دیواری، کابینت ابزار ایستاده، و کابینت ابزار قفسه ای.

 • هولدر ابزار

  هودلر ابزار یا نگهدارنده ابزار کمری نوعی کمربند ابزار است که به دور کمر بسته می شود. معمولاً از مواد بادوام مانند برزنت یا چرم ساخته می شود و دارای جیب ها و محفظه های مختلفی برای سازماندهی ابزار است. سازماندهی و دسترسی سریع به ابزار هدف اصلی هولدر ابزار است.

فیلترهای فعال