لوله کشی


ابزار لوله کشی برقی و شارژی نوعی ابزار برقی هستند که از برق برای تامین انرژی ابزار استفاده می کنند. آنها اغلب در برنامه های لوله کشی مورد استفاده قرار می گیرند که در آن ابزار دستی برای استفاده بسیار دشوار یا وقت گیر است.

زیرشاخه ها


 • اتو لوله پلیمری

  اتو لوله پلیمری یا اتو جوش لوله سبز یک دستگاه است که با استفاده از حرارت دو قطعه لوله پلیمری را به یکدیگر متصل می‌کند. این دستگاه برای انجام لوله‌کشی با لوله‌های پلاستیکی کاربرد دارد و کار را بسیار آسان و سریع می‌کند.

 • پمپ تست سیالات

  پمپ تست سیالات یک دستگاه کوچک و دقیق برای تست فشار سیال داخل مدار لوله کشی است که امکان تست فشار با آب یا روغن را دارد. مناسب برای سیستم‌های لوله‌کشی مسکونی، صنعتی و مخازن است و طراحی خاص سیستم دوگانه شیر (شیر دوقلو) تنظیم دقیق فشار را آسان می‌کند. مخزن چند لیتری با پوشش مقاوم در برابر آب و خوردگی دارد و برای تست سیستم لوله کشی قبل از نصب نهای پمپ یا موتور خانه مورد استفاده قرار میگیرد.

 • لوله بر برقی و شارژی

  لوله بر برقی و شارژی: لوله بر برقی یا شارژی برای برش لوله های ساخته شده از PVC، مس و سایر مواد استفاده می شود. نوع شارژی آنها اغلب در کاربردهای لوله کشی که دسترسی به برق محدود است استفاده می شود.

 • لوله باز کن فنری

  لوله باز کن فنری: از لوله باز کن فنری (مارپیچ های تخلیه) برای پاکسازی زهکش ها استفاده می شود. آنها اغلب در کاربردهای مسکونی و تجاری استفاده می شوند.

فیلترهای فعال