نور و روشنایی


ابزار نور و روشنایی نوعی ابزار برقی هستند که از برق یا باتری برای تامین انرژی ابزار استفاده می کنند.از این مدل ابزار می توان به چراغ سیار،چراغ قوه،چراغ پیشانی و پرژکتور اشاره کرد.

زیرشاخه ها


 • چراغ سیار و آویز

  چراغ سیار خودرو یکی از اقلام ضروری هر ماشین به حساب می‌آید. این چراغ ها در گذشته از لامپ رشته ای اما امروزه از ال ای دی ها استفاده میکنند و دارای کابل با چند متری بوده که به وسیله چنگک های تعبیه شده در آن به دو سر مثبت و منفی باطری ماشین متصل شده و برق مورد نیاز خود را از باطری ماشین تامین می‌نماید. این موارد برای تامین روشنایی شب در طبیعت، دشت، کویر، جنگل بعد از آفرود یا کمپینگ بسیار مناسب هستند.

  چراغ آویز نیز برای چادر کلبه یا کابین و ماشین مناسب است. نوع دیگری از چراغ است که باتری داخلی قابل تعویض و یا شارژی دارد. این نوع چراغ در برابر آب مقاوم است و نور مناسبی برای محیط بسته دارد.

 • چراغ قوه

  چراغ قوه یک ابزار نوری است که برای تولید نور در محیط های تاریک استفاده می شود. چراغ قوه ها می توانند برای طیف گسترده ای از کاربردها از جمله کمپینگ، پیاده روی، شکار، تعمیر و نگهداری و غیره استفاده شوند.

 • چراغ پیشانی

  چراغ پیشانی یک ابزار نوری است که روی پیشانی کاربر قرار می گیرد. چراغ پیشانی ها می توانند برای طیف گسترده ای از کاربردها از جمله کمپینگ، پیاده روی، شکار، تعمیر و نگهداری و غیره استفاده شوند.

 • پرژکتور

  پرژکتور یک ابزار نوری است که برای تولید نور شدید در مسافت های طولانی استفاده می شود. پرژکتورها می توانند برای طیف گسترده ای از کاربردها از جمله ساخت و ساز، تعمیر و نگهداری، تبلیغات و سرگرمی استفاده شوند.

فیلترهای فعال