معرفی برند سندویک

معرفی برند سندویک

علی ذوالفقاری  تاریخ:  دیدگاه: 0  بازدید: 204

شخصی به نام Goran Fredrik Goransson، Sandvik را در سال 1862 تاسیس کرد. وی اولین کسی بود که در استفاده از روش Bessmer برای تولید فولاد در مقیاس صنعتی در جهان، جهت رفع نیازهای مشتریان، موفق شد. این شخص به دو اصل مهم معتقد بود: پیشرفت مداوم تکنولوژی و ارتباط نزدیک با مشتریان.

تاریخچه واقعی این شرکت، در سال 1942، زمانیکه Wilhelm Heglund، بعنوان مدیر یک واحد تولیدی جدید برای ابزارآلات کاربایدی carbide در سوئیس منصوب شد، شروع شد.

اکنون این شرکت، تامین کننده بزرگ جهان در حوزه ابزارآلات و محصولات ماشینکاری , فرزکاری و تراشکاری میباشد که با تحقیق و توسعه توانسته تجهیزات و مواد مدرن و منحصر به فرد را طبق استانداردهای جهانی، برای مشتریان خود فراهم  میکند.

سه مرکز اصلی توزیع محصولات شرکت سندویک، در هلند، آمریکا و سنگاپور بصورت 24 ساعته محصولات استاندارد را ارائه میدهند.

کمپانی سوئدی Sandvik یکی از غول های عرصه صنعت در سال 2012 با داشتن 50000 کارمند و 130 نمایندگی در سطح جهان موفق به ثبت رکورد فروش سالانه 99 میلیارد کرون شد. Sandvik در حدود 3 میلیارد کرون هر سال در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کند و بیش از 2700 کارمند در این زمینه فعال هستند این کمپانی در حدود 8000 اختراع ثبت شده نیز دارد. شرکت سندویک، یک گروه مهندسی است، که خدماتی مانند ساخت ابزارآلات فرزکاری و تراشکاری ، تکنولوژی مواد، تجهیزات استخراج معادن و تاسیسات ساخت‌ و تولید را ارائه می‌دهد.

محصولات شرکت Sandvik :

این شرکت در زمینه تولید تجهیزات و ابزارآلات براده برداری فلزات به شرح زیر فعال می باشد :

  1. تیغه و اینسرت های تراشکاری
  2. ابزار و اینسرت های برش و شیارزنی
  3. ابزارهای رزوه تراشی
  4. تیغه و اینسرتهای فرزکاری
  5. مته سوراخکاری
  6. تیغه بورینگ و برقوکاری

و سایر تجهیزات و ابزار مرتبط با ماشینکاری و براده برداری فلزات

 

دانلود کاتالوگ های شرکت سندویک

در وبسایت شرکت سندویک مجموعه متنوعی از بروشور, کاتالوگ و فایلهای ویدئویی محصولات شرکت موجود و به صورت رایگان قابل دانلود می باشد.

نظر خود را وارد کنید

قوانین ارسال نظر