قوانین و مقررات :

 • مشتریان گرامی، خواهشمندیم قبل از هرگونه اقدامی در سایت و ثبت سفارش و استفاده از خدمات ارائه شده از سوی فروشگاه اینترنتی ابزارنیکا، موارد زیر را به دقت مطالعه فرموده و سپس اقدام به خرید و ثبت سفارش نمایید. ورود به سایت از طریق ثبت نام در سایت و استفاده از حساب کاربری و پروفایل شخصی همچنین ثبت سفارش به عنوان مهمان، به منزله آگاهی کامل و پذیرفتن شرایط قوانین و مقررات ایجاد شده از سوی فروشگاه اینترنتی ابزارنیکا میباشد. لازم به ذکر است در صورت هرگونه تغییر در قوانین و مقررات عنوان شده از طریق همین صفحه، وبلاگ و یا دیگر راه های ارتباطی اطلاع رسانی صورت می گیرد.


 • قیمت گذاری

 • قیمت کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی ابزارنیکا ، قیمتهای خرده فروشی بوده و غالبا براساس نوع،مدل و کالاهای مشابه در بازار و دیگر فروشگاه های اینترنتی قیمت گذاری انجام می شود. از آنجا که تمام فعالیت های ابزارنیکا بر پایه اصل مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده می باشد لذا تیم ما تمام تلاش خود را برای ارائه قیمت هایی زیر قیمت بازار و یا مطابق آن ارائه می دهد.


 • ثبت و ارسال سفارشات

 • مجموعه ابزارنیکا در تمامی روزهای هفته و به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمت رسانی به مشتریان خویش می باشد.امکان ثبت سفارش و دریافت مشاوره آنلاین در تمام مدت امکان پذیر می باشد. سفارش هایی که در روزهای کاری و تا قبل از ساعت ۱۵ ثبت شوند همان روز بسته بندی و ارسال شده و در صورت ثبت سفارش بعد از ساعت ذکر شده، فرآیند ارسال به روز بعد موکول می شود.همکاران ما در قسمت انبار و با همکاری کارشناسان فروش، همه روزه موجودی محصولات را چک کرده و به روزرسانی می نماید.اما بعضی اوقات پیش می آید محصولاتی که موجودی آنها به اتمام رسیده توسط مشتریان خریداری می شود. در این مواقع .ابزارنیکا می‌تواند این گونه سفارش ها را پس از هماهنگی با مشتری کنسل کرده و وجه پرداخت شده را بازگرداند و یا در صورت تمایل، محصول دیگری را به جای کالای تمام شده جایگزین نمایند.


 • اطلاعات کاربری

 • برای ثبت سفارش و ورود به سایت ابزارنیکا از طریق ثبت نام و یا سفارش به عنوان مهمان می‌بایست اطلاعاتی از قبیل نام ، آدرس ، شماره تماس و آدرس ایمیل را ارائه دهید. در نوشتن اطلاعات شخصی خود نهایت دقت را به عمل آورید. برای برقراری تماس و انجام هماهنگی های لازم جهت ارسال سفارشات، کارشناسان ما از طریق شماره تماسی که در حساب کاری تان ثبت نموده اید با شما ارتباط برقرار می کنند و سفارشات را به همان آدرسی که وارد کرده‌اید ارسال می‌کنند. بدیهی است در صورت ارائه اطلاعات نادرست و در صورت عدم موفقیت در برقراری ارتباط تلفنی و یا وارد کردن آدرس نامعتبر سفارش شما کنسل می شود. تکرار این موضوع در کنار پیگرد قانونی باعث مسدود شدن حساب کاربری و IP مورد استفاده شده و دیگر نمی‌توانید وارد فروشگاه اینترنتی ابزارنیکا شوید.


 • ضمانت تعویض و مهلت تست ۷ روزه

 • فروشگاه اینترنتی ابزارنیکا برای جلب رضایت شما و اعتماد سازی نسبت به خدمات و محصولات این امکان را فراهم نموده تا تمامی محصولات تا هفت روز پس از ارسال امکان تعویض داشته باشند. برای استفاده از ضمانت هفت روزه می‌بایست با کارشناسان ما تماس گرفته و دلایل بازگرداندن محصول را شرح دهید. مشکلات اعلام شده توسط کارشناسان بررسی شده و پس از تایید سفارش شما مشمول استفاده از خدمات فوق می شود. جهت بازگرداندن کالا تمامی لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل همراه محصول بسته بندی و ارسال شود. در صورتی که محصول برگشتی در شرایط اولیه خود توسط ابزارنیکا دریافت نشود کالا خارج از شرایط تعویض محسوب میشود. اگر موجودی کالای بازگردانده شده به اتمام رسیده باشد امکان تعویض محصول وجود نداشته باشد مبلغ آن به حساب شما واریز می شود


 • مطابقت محصولات با محتوای سایت

 • تمامی تصاویر و توضیحات محصولات دقیقا مطابق با همان محصولات است که مشتریان تحویل داده می شود مجموعه ابزارنیکا از نوشتن هرگونه توضیحات اغراق آمیز و مطالبی که با کیفیت محصول مطابقت نداشته باشد خودداری نموده و تصاویر محصولات را دقیقاً همانطوری که هست ارائه میدهیم در صورت وجود مغایرت در محصول ارسال شده و آنچه که در تصاویر و توضیحات در سایت قرار گرفته است ما این تعهد را به شما میدهیم که تمامی مبالغ را برگشت میزنیم و کالا مورد نظر را وبسایت حذف خواهیم کرد.